Může mi právník druhé strany zamítnout splátkový kalendář??

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě také bude záležet na tom , čeho se to týká, ale myslím, že může. Splátkový kalendář je vždy dohoda a s tím musí souhlasit všechny strany.

Další odpovědi
anonym

Jak napsal Drap -se splátkovým kalendářem musí souhlasit jak strana dlužníka, tak strana věřitele. Pokud dlužník nabízí pro věřitele nepřijatelné podmínky (výška splátek, doba splácení aj.), nebo zde není záruka, že hodlá svým závazkům dostát a dluh splatit, potom může věřitel splátkový kalendář zamítnout.

cukrar

Právník Vám nezamítne slátkový kalendář, jen nepřistoupí na Váš návrh o splácení…
Zkrátka musíte se dohodnout…
příklad budete chtít dluh splácet 1kč měsíčně… proč by na to měl přistoupit.
Zase je lepší postupné splátky, nežli brát chlup na dlani…