LaDy MuSiC

Může mi někdo vysvětlit jak může být babochlap slavný?

Nejlepší odpověď
Terryle

Stejně jako každej jinej – musí něčím zaujmout.

A v tom to má ten „babochlap“ možná o něco jednodušší než ostatní.

Další odpovědi
WeeBear

Myslíš třeba lidi z Travesti vystoupení? 🙂

Prostě baví lidi. Někdo rád cirkus, jiného pobaví dobrá komedie v kině, jiný se zajde podívat na jejich vystoupení.

Minulý rok jsem to také nechápala, ale kamarádce zbyl lístek na Screamers (také travesti) u nás ve městě, tak jsem s nechutí šla, ale musím přiznat, že od smíchu mě bolelo břicho ještě další dva dny, bylo tam opravdu úžasně.

Ber to tak, ne všichni jsme stejní a každého baví, či zajímá něco jiného. 🙂

barnajka

Nemyslíš náhodou tohoto? :))
http://www.ka­raoketexty.cz/fot­ky/bill-kaulitz-40358/strana-1

A nebo možná syno-dceru zpěvačky Cher?

Neodpovím ti, nevím.

Ale asi funguje základní princip nabídky a poptávky.
Když někdo v tom babochlapovi najde něco k obdivování, proč ho neobdivovat?
Je to člověk jako my – možná je jiný navnek, ale uvnitř to má stejný jako každý z nás.

Já s tím problém nemám a třeba toho chudáka Chaze chápu – narodit se do ženskýho těla, i když ty sám se cítíš bejt chlapem..to asi není nic moc přijemnýho.
Ale co holky vidí na Billovi, to je mi docela záhadou.
Zřejmě v sobě všechny mají lesbický sklony, jinak si to vysvětlit neumím – protože kdybych JÁ Billovi měla dát pusu, měla bych pocit, že se ocucávám s babou. A to ne, díky :))
Doplňuji:
Jó, na tohoto fešáka jsem si ještě vzpomněla – možná jsi myslela práve něj??
Je to australský model se srbským původem.
A bacha: NEPŘEOPEROVANÝ!
Sám o sobě by mi nevadil – i když můj typ to teda není.
Ale aby chlap předváděl babský šaty na těch nejprestižnějších módních přehlídkách a dokonce aby vyhrál JAKÝKOLIV místo v žebříčku nejkrásnějších ŽEN…to je prostě hnus hnus hnus!
A to já fakt snesu hodně :)))

http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/modni-trendy/27468-andrej-pejic-model-ktery-vam-vyrazi-dech

http://models­.com/people/an­drej-pejic