jaja1999

Může mi někdo říct jak si mam změnit na facebooku jméno (přezdívku) příjmení? Já to totálně zapomněla, pls poradíte?

Nejlepší odpověď
Terryle

Menu vpravo v modré liště nahoře: Účet – Nastavení účtu – Jméno. Prosímky prosím :oD

Mojitek: ale notak, když holčina nenajde ani změnu jména, těžko se bude orientovat v helplines, ono najít na FB nápovědu není úplně nejsnazší, když se neorientujete. Myslím, že se tu lidi ptaj na mnohem větší blbosti. A že píše, jak píše… každej jsme byli mladej a blbli :o)

Další odpovědi
mojitek

tak to PLS napis na tom FB ,bude tam nejaka COOL podpora,urcite budou IN a pomuzou ti abys O5 byla HAPPY

Terryle : No tak,snad zna svuj email,ne?Oni ji heslo ci nick poslou po zadosti na jeji email,aspon takhle to jinde funguje.
A ja mladej jsem,a taky
blbnu,jenom sem netaham zkomolenou anglictinu.
Doplňuji:
Alexandra : no jasne,ale to tam ma hned vpravo pod uctem-nastaveni-zmenit jmeno..staci na to kliknout prepsat to treba na cool girl

alexandra

Ty jsi Mojitku vůbec nepochopil,že Jaja chce změnit svoje jméno na Facebooku,a ne že zapoměla heslo atd.To oni ji těžko pomůžou.Ona nezapoměla,jak se přihlásit,samoz­řejmě že svým emailem.Ale chce mít v profilu jiné jméno.
Je to tak,jak napsal Terryle