Avatar uživatele
jaja1999

Může mi někdo říct jak si mam změnit na facebooku jméno (přezdívku) příjmení? Já to totálně zapomněla, pls poradíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4911 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Menu vpravo v modré liště nahoře: Účet – Nastavení účtu – Jméno. Prosímky prosím :oD

Mojitek: ale notak, když holčina nenajde ani změnu jména, těžko se bude orientovat v helplines, ono najít na FB nápovědu není úplně nejsnazší, když se neorientujete. Myslím, že se tu lidi ptaj na mnohem větší blbosti. A že píše, jak píše… každej jsme byli mladej a blbli :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

tak to PLS napis na tom FB ,bude tam nejaka COOL podpora,urcite budou IN a pomuzou ti abys O5 byla HAPPY

Terryle : No tak,snad zna svuj email,ne?Oni ji heslo ci nick poslou po zadosti na jeji email,aspon takhle to jinde funguje.
A ja mladej jsem,a taky
blbnu,jenom sem netaham zkomolenou anglictinu.
Doplňuji:
Alexandra : no jasne,ale to tam ma hned vpravo pod uctem-nastaveni-zmenit jmeno..staci na to kliknout prepsat to treba na cool girl

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Ty jsi Mojitku vůbec nepochopil,že Jaja chce změnit svoje jméno na Facebooku,a ne že zapoměla heslo atd.To oni ji těžko pomůžou.Ona nezapoměla,jak se přihlásit,samoz­řejmě že svým emailem.Ale chce mít v profilu jiné jméno.
Je to tak,jak napsal Terryle

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek