petra15

Muze mi nekdo doporucit kvalitni kosmetiku pro princezny ?

Ucelem je pouzivat tuto co nejmene, nebot vychazim z toho, ze mi v podstate staci „jen hreben a mydlo“(je mi 15).

Nejlepší odpověď
anonym

Asi nejlepší radu ti dá Karen Fosterová ze seriálu Krok za krokem.

Další odpovědi
anonym

No tak jo, když musíš, tak teda musíš…
http://monsse­ikur.blog.cz/1204/za­kladni-kosmetika-pomucky

pusinka50

Víš, co je Google????!! Princezno????!!!!

lota

Kosmetika pro princezny… to zní opravdu moc hezky. Mýdlo bych si vzala přírodní – z olivového oleje a pak už jen třeba nějaký lehký olejíček (třeba jojobový), na rtíky mastnější karité a na tělo třeba voňavý kokosový olej. Ale v každé pohádce to může být jinak.:-)

petra15

Pro Pusinku49: na Googlu se neda nic najit, jen hloupa reklama,rada bych konkretni doporuceni