LeeLee

Může mi nadměrná konzumace uškodit?

Každý den si alespoň třikrát až pětkrát dávám studené kakao. Může mi nějak uškodit takováto konzumace mléka?

Nejlepší odpověď
tom004

Naposledy,jsem ho měl 2dcl,před 10 minutama.Piji ho celý život,v průměru,tak litr denně,a tvrdím,že je zdravé.Samozřej­mě,myslím plnotučné(3,5%)­.A dokonce,si ho objednám i v restaraci.Je docela zábavné,pozorovat výrazy číšníků,když si objednám,„prosím půlitr studeného mléka“.Zatím,mne obsloužili vždy. 🙂

Další odpovědi
Drap

Pokud s tím nemáte problémy, tak to uškodit nemůže.

arygnoc

určitě.

to co pijete, totiž není mléko.

baghira

Lidské tělo je chytřejší než člověk, a samo by dalo najevo, kdyby mu to škodilo.Pokud nemáte žádné potíže, které by s tím mohly souviset, tak na zdraví :)
A teobromin obsažený v kakau je docela prospěšný.

Kotvič

Pokud si kakao vaříte v kotli na čarodějnice tak jo..

Syd

Jestli vás po tom nebolí břicho…

hanulka11

no mléko zahleňuje – všeho moc škodí