muze mi muj obvodak zkartovat kartu,kdyz jsem tam 10 let nebyl,aniz by me kontaktoval?

Nejlepší odpověď
Drap

Uplně snad skartovat nemůže. Podle mne by důležité zdravotní záznamy měli být uchovávány po celou dobu života.

Další odpovědi
lexx

proč by to dělal ? za každou dušičku v evidenci má placený paušál od pojišťovny i když dotyčný vůbec nemarodí

tom004

Určitě ji nezničil.Jenom vyřadil z evidence.Na to má právo.Memusí nikoho kontaktovat.Je to jenom na každém z nás,jak jsme zodpovědní.Existuje něco,jako pravidelné preventivní prohlídky.