LysoňXXX

Může mi exekutor zabavit i soukromé data v pc? Příklad – mám pc, příjde exekutor a zabaví mi pc.. Ale co data v něm?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud vám zabaví celý počítač , tak jistě i pevný disk uvnitř na kterém jsou data uložena, pochybuji že by ho odborně demontoval se slovy … „Prosím, tuto krabičku si nechte.“

Další odpovědi
panenka

Podle mě vám data v něm zabavit nemůže jsou to vaše osobní věci .

Radak

Říká se zálohovat, zálohovat, zálohovat. Exekutorovi nevěřit.

hanulka11

exekutora nezajímají vaše data

panenko a pc není jeho soukromá věc? Myslím,že exekutoři si na takové věci „nehrajou“ máte případy ,že až člověk nechce uvěřit, když to slyší

Michal Kole

Zřejmě to dělají běžně a data ho nezajímají

http://tn.nova­.cz/zpravy/re­gionalni/exeku­tor-zabavil-zene-pocitac-i-s-daty-jejiho-zamestnavatele-pul-roku-tak-nemuze-pracovat.html

alexandra

Pokud vite,že přijde exekutor,tak už si ty data radši někde zálohujte dopředu.