Oprah

Může mi exekutor nařídit, abych mu ukázala obsah kabelky?? Má na to právo, nebo to můžu odmítnout..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je exekuce nařízena soudním rozhodnutím na vaši osobu, pak ano, ale prostřednictvím policisty, který má být u exekuce přítomen.
Jde o šperky nebo větší částky v hotovosti.
Většinou to lidé schovají dříve než otevřou.

Další odpovědi
zbynekplzen

Pokud je exekuce nařízena , exekutor má právo hledat ,aby splatil váš dluh ,Myslím ,že nepotřebuje váš souhlas k ničemu , prostě hledá , ale musí být v zápise svědci pokud nejste přítomna , třeba zámečník a soused ,nebo policie ,ale ta je většinou na straně exekutora ,protože vy jste se provinila a on má soudní rozhodnutí , když jde třeba do vašeho bytu …