alisek

muze me zamestnanec propustit v dobe nemoci kdyz mam smlouvu na dobu neurcitou dat § a nedat vyplatu.

poradi mi nekdo

Nejlepší odpověď
briliant

nesmyslně položená otázka

Další odpovědi
anonym

Pokud jsi se nenaučil kdo je zaměstnanec a kdo zaměstnavatel, tak tě možná propustit může, protože pro něj nejsi po intelektuální stránce vhodný být dál zaměstnaný.

Děda Louda

Zaměstnanec tě může propustit kdykoli.

Drap

Pokud pracuješ a máš řádnou smlouvu, musíš dostávat plat. Zaměstnavatel ti může dát samozřejmě výpověď i v době tvé nemoci, pracovní poměr však skončí až po ukončení nemoci.