Může mě vysvětlit co znamená sen ve kterém vás a vaše kamarády s kterými chodíte ven nahánějí dinosauři?

http://nd01.jxs­.cz/265/210/0ec­f618500_22583335_o2­.gif

Nejlepší odpověď
BEAES

Utíkat před ním: je předzvěstí jistého, klidného zaměstnání
vidět: dozvíte se něco nepříjemného, znamená neštěstí a neúspěch v podnikání,
porušení přirozeného vnitřního řádu, přičemž vnitřní hlas se snaží zasáhnout.

Další odpovědi
poa.li

Napadá mě, že z podvědomí promlouvá hlas, který říká, že tihle kamatádi a aktivity, které spolu děláte nejsou to, co Vás opravdu zajímá. Možná se Vám to i podvědomě nelíbí. Možná se pletu…

Terryle

Možná ses jen koukal na blbý filmy.
Nebo má vaše parta nebo někdo z ní problém a máš o kolektiv / konkrétního člověka strach.
Nebo máte něco nevyřešenýho, co ti dělá starosti.

Spíš je důležitější, jak se v tom snu cítíš? Strach, zmatek, pobavení nebo lhostejnost… to může říct víc o případným problému a jak se k němu podvědomě stavíš.

Ale osobně bych řekla, že to budou jen spatlaný sny, se kterýma se nemá cenu moc zalamovat :o)