musak

Může mě psychiatricka lékařka vystavit neschopenku, když jsem v plném invalidním důchodu?

Odpovědi
Michal Kole

proč by ne, i invalidé mohou pracovat

rosa

A proč by měla? Jste přece v plném invalidním důchodu. Pokud pracujete, tak sice můžete, protože Vám zákon umožňuje vydělat si neomezeně (s čímž nesouhlasím). Jinak – pracujícím inv. důchodcům a jiným pracujícím)vys­tavuje neschopenku obvodní lékař na základě doporučení specialisty. Tím pádem obvodní lékařka bude vědět, že máte problémy tohoto rázu. Asi o toto Vám jde.