muže mě propustit zaměstnavatel za to, že marodím, pokud jsem neporušila v ničem léčbu

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

jestli pro nadbytecnost, tak v tom pripade i s odstupnym

Další odpovědi
pusinka50

Jak píše Johana56, v době trvání nemoci nikoliv, po ní ano, po ukončení nemoci nepřistupujte na Dohodu, ale pouze výpověď ze strany zaměstnavatele, abyste dostala odstupné

zl@tk@

Ano – pro nadbytečnost.

Drap

Teoreticky ne, ale prakticky kdykoli. Neni žádný problém najít si důvod.

johana 56

Pokud jste neporušila léčebný režim,v době trvání PN memůže,potom s odstupným.