Může mě PČr, zadržet v bytě,na návštěvě,po legitimaci,když mi přikázali opustit byt a já odpověděl:„Vyliž mi pr..“

Nic a nikoho jsem neohrožoval. Jen jsem byl opilý. Policista chtěl OP po legitimaci mi řekl, že tento byt musím opustit, na to jsem mu odpověděl:„Vyliž mi pr..“ otočil se a chtěl jít do pokoje,policista s výrazem:„Hmm“ vstoupil do bytu, ze zadu mě narazil na futra a začal mi lámat ruku. Já na to:„Okukej,oukej“ dal jsem druhou ruku za záda a byl jsem sražen na zem(do teď mám vše natočené na mob. tel.,pak se rozbil)spoután a naložen do auta.V autě na dotaz zda by mi neměli říct, jaké mám práva, mi bylo odpovězeno, že žádná práva nemám a byl jsem udeřen do hlavy, když jsem se zeptal na číslo policisty, tak jsem byl ještě několikrát udeřen do hlavy. Pak odvezen na vyšetření do menocnice(několik boulí na hlavě,podlitina pod i nad okem,šrám na tváři) poté odvezen na záchytku.
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
arygnoc

když neumíš pít, nechlastej.

to mám tak rád – prasata po pár panácích.

Další odpovědi
led

Ak v byte zasahovala polícia, tak ju niekto musel zavolať. Zjavne alkohol zapôsobil a boli ste nemiestne hlučný.
Vy ste svojim slovným vyjadrením a neuposlúchnutím príkazu policajta bránil hliadke vo výkone zásahu. Toto je daný fakt.
Vami popísaný spôsob zadržania je postavený na vašom pohľade pod vplyvom alkoholu. Aký je pohľad zasahujúceho policajta, pracovníkov nemocnice a záchytky?

Ponytail

Z takových opilců jako jsi ty je mi na blití. Zákrok policajtů schvaluji a doufám, že si z toho vezmeš ponaučení.

fcoop

Co by asi tak o tomhle vyprávěl ten polda?

hanulka11

když se neumíš chovat nehledej vinu u druhých

Toruk

V první řadě mi zde chybí příčina proč si pro tebe policisti přišli- nebo se v bytě objevili v jiné souvislosti, než kvůli tobě? Přece se tam neobjevili jen tak. Pokud jsi dělal třeba randál a rušil třeba nějakého obyvatele toho bytu, nebo i souseda, tak to je problém. Zákon moc neznám, jestli tě mohli pouze napomenout, nebo měli právo tě vykázat ale když jsi tomu policistvi sprostě vynadal- není to náhodou (slovní) útok na veřejného činitele? Mám dojem, že jsi to těmi nadávkami zvoral. Na druhou stranu, policisti by si měli uvědomovat, že člověk pod vlivem není tak úplně příčetný a měli být shovívavější- měli tě z toho bytu třeba vykopnout (po tvé urážce) ale pak tě měli nechat na pokoji, ne tě mlátit- pokud jsi nebyl agresivní. Maximálně tě měli odvést na tu záchytku, pokud jsi byl mimo. Být tebou, nechal bych to plavat, nezvládl jsi to ty ani oni. Jiná věc je, kdyby tě nějak obviňovali- pak bych se s nimi pokusil domluvit lidsky: „…podívejte byl jsem ožralý, mrzí mě co jsem řekl“.
Doplňuji:
Baghira: o té shovívavosti jsem psal v souvislosti jak ho mlátili v policejním autě. To se ti zdá normální, že je opilý člověk mlácený jen po tom co něco řekne???

baghira

Podle toho co popisuješ a podle mého názoru byl zásah policie přiměřený. Možná tam byly nějaké formální nedostatky.

Na druhou stranu, to co tu píšeš, je tvoje verze. Možná, že skutečnost byla trošku jiná (to tě neobviňuju ze lži, akorát že opilý člověk může věci vnímat zkresleně).

Toruk: policisté měli být shovívavější? Měl bys stejný názor, kdyby to bylo ve tvém bytě?

eLx

Pokud (ale opravdu jen POKUD ano) je to tak, jak říkáš, zásah v autě byl určitě nepřiměřený. Pokud je to tak, můžeš si stěžovat.

Ella

za to že bys mi řekl vyliž mi pr***, tak bych ti taky rozbila hubu! Když se neumíš pod vlivem alkoholu ovládat, tak pij vodu!!
jinak – je to urážka veřejného činitele…

SINGO

Alkohol dělá divy…

greycell

Fake and gay