zjentek

může mě agresivní yorkshire terrier pokousat nebo potrhat?

..a nebo chihuahua? :o
Doplňuji:
ach jo, stařena bez zubní protézy taky kouše, to je mi jasné ..ale myslel jsem do krve! Může?

Nejlepší odpověď
Emefej

Každý pes může někoho pokousat, na velikosti v tomto případě nezáleží..

Další odpovědi
Kat ka Suky

Jo ano může…
Mě pokousal krysařík…bolí to strašně je to jako takovy štípnutí a pak trhnutí…a prokousaj se ti docela hodne..au!

fcoop

Agresivní? Hodně agresivní?
No – když bude mít špatný den,bude nenávidět celý svět, a ty mu provedeš něco,co jen přilije olej do ohně a nedejbože usneš,tak takový malý pejsek může vážně ublížit.
Jsou známí tím,že zákeřně zaútočí na citlivá místa,takže posápaný může poté mluvit vysokým hláskem.

badisko

Pokousat urcite …potrhat uz apise ne …pokousat te muze i starena bez zubni protezy …:D otazka je jak moc ti to bude vadit …:D a pokud se neubranis yorkovi tak je to s tebou vazne spatne .....:D
Doplňuji:
jo muze.....

Reezo

Jistě že může. Mám zkušenosti že čím menší pes tím je zákeřnější a zlejší 🙂

honza19hk

může ale dřív než by se mu to povedlo bych ho nakop.

anonym

chihuahua, (to je asi čivava) 😁, nebo yorkšírek, pokousat do krve ano, potrhat ne
Doplňuji:
I když, kdyby byla taková morbidní situace, že by pejsek měl víc času na nějakýho strejdu, co nemohl dojít z knajpy domů a svalil se, možná i to potrhání, na obličeji by to nemusela být až taková dřina, kdyby si k němu pejsek dřepnul…york-lidožroutek