Avatar uživatele
zjentek

může mě agresivní yorkshire terrier pokousat nebo potrhat?

..a nebo chihuahua? :o
Doplňuji:
ach jo, stařena bez zubní protézy taky kouše, to je mi jasné ..ale myslel jsem do krve! Může?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, gagaga před 3739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Každý pes může někoho pokousat, na velikosti v tomto případě nezáleží..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kat ka Suky

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jo ano může…
Mě pokousal krysařík…bolí to strašně je to jako takovy štípnutí a pak trhnutí…a prokousaj se ti docela hodne..au!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Agresivní? Hodně agresivní?
No – když bude mít špatný den,bude nenávidět celý svět, a ty mu provedeš něco,co jen přilije olej do ohně a nedejbože usneš,tak takový malý pejsek může vážně ublížit.
Jsou známí tím,že zákeřně zaútočí na citlivá místa,takže posápaný může poté mluvit vysokým hláskem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Pokousat urcite …potrhat uz apise ne …pokousat te muze i starena bez zubni protezy …:D otazka je jak moc ti to bude vadit …:D a pokud se neubranis yorkovi tak je to s tebou vazne spatne .....:D
Doplňuji:
jo muze.....

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Jistě že může. Mám zkušenosti že čím menší pes tím je zákeřnější a zlejší 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

může ale dřív než by se mu to povedlo bych ho nakop.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

chihuahua, (to je asi čivava) 😁, nebo yorkšírek, pokousat do krve ano, potrhat ne
Doplňuji:
I když, kdyby byla taková morbidní situace, že by pejsek měl víc času na nějakýho strejdu, co nemohl dojít z knajpy domů a svalil se, možná i to potrhání, na obličeji by to nemusela být až taková dřina, kdyby si k němu pejsek dřepnul…york-lidožroutek

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek