jahudka_vlm

Může malý Jorkšír jet v autobuse, bude nějáký problém když bude v tašce?Je nějáká vyhláška?Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Cituji
„Bezplatně se přepravují: zvířata (pes) ve schráně“..„P.S. – podmínky dopravců se mohou v jednotlivých krajích značně lišit, proto si je raději zjistěte předem, jelikož existují důvody, proč vás přepravce může odmítnout se psem přepravovat“ :
http://www.maz­licci.cz/rady_ti­py/cestujeme_se_psem_i­i.html
Jinak ale, pokud nebude pejsek vidět, tak klídek. Tašku ti nikdo prohlížet nebude ))

Další odpovědi
štamgast

taranee1-nevím, kde seženeš náhubek na tak malého psa. Jinak-asi by být problém neměl, akorát ti nesmí z tašky utéct (má kamarádka kdysi převážela jorkšíra-slušného- v tašce, ale nějakej nerudnej řidič ji seřval, že nemá náhubek).

taranee1

V Praze takhle jezdí všichni a nikdo si neztěžuje. Jen si myslím, že i tak by měl být náhubek.