Next2004

Může lékař potvrdit v dočasné PN(bolest kolene) zdravotní způsobilost pro zbrojní průkaz(konkrétně Sk.(A,B,C,E)?

Doplňuji:
Bolest kolene není taková,že bych skákal po jedné noze,ale doléčuji operaci menisku a bohužel se mi stále v něm tvoří voda.Takže se jedná o stav kdy to nebolí,ale voda musí hold navždy pryč :)).Doktorce budu dávat tiskopis v pondělí,tak musím mít něco v ruce.Nejlépe zákon,vyhlášku,na­řízení,doporu­čení.atd.Znám ji totiž a vím jak se bude bát něco rozhodnout.Bohužel nemohu čekat až na ukončení PN kvůli tomu abych neprošvihl určité datum.

Nejlepší odpověď
Drap

Může. Zbrojní průkaz si může dělat i invalida na vozíku.

Další odpovědi
terry

Asi ano, ale ptal ses lékaře?
Co když tě ta noha bolí tolik, že budeš muset stát jen na jedné, to dlouho nevydržíš, špatně zamíříš a někoho zraníš 🙂