VampGirl

Může kůň pojídat meloun?

Častokrát jsem viděla, že lidé koním dali k jídlu meloun. Dužninu i slupky. Mohou ho koně jíst, nebudou mít po něm třeba průjem?

Nejlepší odpověď
arygnoc

proč ne?

Další odpovědi
fcoop

Kůň,na rozdíl od některých lidí,si jídlo a pití pečlivě vybírá.

honza19hk

kůň sbaští skoro všchny rostlinné druhy.Viděl jsem že jedl ostružiny si těmi pichlavými větvemi.

kamila44444

Koně je jíst můžou.Ale ti koně, co mají nějaké potíže s jídlem,tak ten průjem i dostat můžou.

MacinaN

Pokud to bude chtít jíst, tak mu meloun klidně můžeš dát, nic by se mu stát nemělo. Jinak kdybys hledala vhodné krmivo, tak doporučuji zkusit značku Energys – https://www.e­nergys.cz/ – která se na potřeby koňů přímo zaměřuje. My už bychom do jiné nešli :)