Kepuč

Může krev tuhnout v žilách, když má člověk strach?

Nejlepší odpověď
iceT

To se říká obrazně, když se opravdu hodně polekáš, tak na moment ztuhneš, to se pak opravdu může zdát, že ti ztuhla krev v žilách.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…nevim jestli krev ztuhne, ale vim, že na druhou stranu občas něco zřídne a opustí to rychlym tempem naše tělo řitním otvorem…

turbo085

To si piš. Pokud se polekáš tak, že dokážeš změnit svoji teplotu z 36 stupňů na –100 tak ano.
Taky pokud se lekneš, schováš do mrazáku a zůstaneš tam 4hodiny.
Pozor na to

Emefej

Ano, krev tuhne, ale stolice naopak řídne.