Může kouření marihuany způsobovat schizofrenii?

Doplňuji:
EDiT: A můžete mi sem hodit nějaký link, kde mi toho o tomto tématu dovedou říct víc?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No jasně.

Zdraví tě Butan1 i Butan2. :)

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě. Třeba se k ní prohulíš.

Dej si to do googlu : Marihuana - priznaky.
P.S. Urcite muze. Ale schizofrenii trpi i lide , kteri v zivote nic podobneho nezkusili. Nemusi to byt tedy jen po ni. -iv-

Bronzový

ze zkusenosti: osobne znam spoustu uzivatelu cannabis, at uz silnych nebo prilezitostnych. u nikoho z nich se neprojevil zadny psychicky problem. podle me pokud mas ke schizofrenii geneticky predpoklad, projevi se at hulis nebo ne.
tady mas info o konopi, jeden z mala serveru o konopi nezkreslenych medialni propagandou. snad..:) :

http://www.konopijelek.eu/…

a dalsi tady, i s e-shopem konopnych pripravku, s temi ale zadnou zkusenost nemam.
http://www.konopnyshop.cz/…

kdo chce najit, najde.
OT: nekde jsem dokonce cetl, ze 30% pripadu rakoviny lecenych konopim bylo uplne vyleceno, navic funguje jako jeji prevence. v izraeli s touto lecbou maji zkusenosti. me osobne to jako duvod k jeji konzumaci staci:)

EDIT: koureni je nejmene ucinny a zdravi nejmene prospesny zpusob, jak kanabinoidy do tela dostat. daleko ucinejsi je vaporizace, popr rozpusteni v tucich (kolace, buchty, mleko, susenky ... staci si koupit kucharku).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.