RexDark

Může kotěti ublížit bužírka?

Dobrý den,
Mám kotě,a dnes jsem našla na zemi kousky bužírek.Bojím se,aby to nakonec nesnědlo.Ublížilo by mu to?
Doplňuji:
Zde je obrázek bužírek:http://img.fler­cdn.net/s642/pr­oducts-deleted/3/2/3242­2/2241903/1323024564­.5082-abe2ee42535de8a.jpg

Nejlepší odpověď
www

Kousky bužírky ze země odstraň a kotě je nepozře 😉
A příště dávej větší pozor na na všemožné předměty v dobámosti, poněvadž koťata jsou velmi hravá a nic jim není cizí 🙂 Vždy je lepší situacím předcházet, než je pak řešit.
P.S: kousek pozřené bužírky zvíře opět vyloučí bez problémů.
Zkušenost
Doplňuji:
V takovém chumlu (obrázek) se může zvídavé a hravé kotě dokonce i uškrtit !