šmudla99

Může kosmetička jít na VŠ Práva?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud máte středoškolské vzdělání ukončené maturitou, tak ano.

Další odpovědi
ahold

Maturita je samozřejmostí.
Protože na Právnické fakultě UK vyžadují testy Scia, je třeba dosáhnout co nejlepšího výsledku testů. A důkladně se připravit na přijímací zkoušky.A konečně – mít trochu štěstí. A to, jak známo, přeje připraveným. Tak zdar!

Reezo

Pokud člověk netrpí mozkovou disfunkcí, tak si myslím, že je možné se naučit cokoliv. I člověk, který měl celý život horší známky může vystudovat a být váženou osobou.

anonym

Taková kosmetička bude muset mít nejdříve matutiru, potom musí úspěšně složit přijímací zkoušky na práva a musí být tou šťastnou osobou, která se vejde do kvóty počtu přijímaných studentů ke studiu.
Z praxe takovou osobu neznám. Teoreticky to možné je.

Kozub

Teoreticky pokud jste složila úspěšně maturitu tak ano, ovšem ze znalosti přijímacích řízení na práva si myslím, že by muselo předcházet minimálně jednoleté samostudium a i studium by bylo více než náročné bez předchozích základů.

HugoCharles

Pokud má maturitu, tak ano. A pokud na ně zvládne přijímačky, tak je i dostuduje, v pohodě.

Emefej

Reezo, váženou osobou může být i člověk, který nic nevystudoval. O titulu to přece vůbec není.