jiriii

Může kojící žena či roční dítě brát oscilokoksinum?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Může, je to cukr a ten není škodlivý. Doporučoval bych ale koupit ho v supermarketu místo předražených kuliček a ušetřené peníze dát na potřeby pro dítě.

Další odpovědi
Nuk nuk

Oscillococcinum je homeopatiku, tzn. „lék“ na bázi cukru a vody. Vlastně takové placebo.
Kojícím ani malým dětem nemá jak ublížit, ale pokud je chcete zbavit chřipky a nehcete používat chemii, pak jim udělejte čaj s citrónem a medem, rozhodně je účinnější a vyjde Vám to levněji. (Dítku samozřejme ne úplně horký).

Arne1

Nesmíte věřit reklamám. Není to lék. Je to vysávač na peníze těch co takové reklamě uvěří.