Avatar uživatele
Tobbynka

Může kočka odřezky z masa?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Medulienka před 3900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
4154

Ano, může. Kočka je šelma, takže masožravec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Medulienka

Vařené je v pohodě i když by kočka neměla jíst maso vepřové – je na ní příliš tučné. Syrové maso jako na chuť nevadí, ale větší množství je třeba zamrazit kvůli bakteriím.
Doplňuji:
Jinak názory na krmení koček se jak u lidí, tak u odborníků velmi liší. V poslední době je u některých lidí třeba v oblibě BARF – přirozená syrová strava. Je těžké říct, co je dobré a co je špatné. Nejlepší je kočku sledovat – tedy hlavně její hovínka a s jakoukoliv změnou zajít k veterináři. Pokud kočka jí konzervy nebo granule – pozor na jejich kvalitu, tak jí stačí občas něčím přilepšit. Pozor na kravské mléko a sladké – hlavně čokoládu. Koukni na internet na jak správně krmit kočku. Podobné je to se psi. Hodně štěstí. Držím palce.

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mika47

Jasně, naše kočka to miluje, ale musí být 48 hodin přemražené ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kočky nejsou hloupé. Co jim nechutná nebo nesedí to nevezmou.
Doplňuji:
No když může myš ?

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Lepšie sú varené z kurčaťa z polievky. Len pozor na kostičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Pokud to žere, tak proč ne. Syrové maso by ale mělo být přemražené. Jedna poznámka – v odborné literatuře se píše, že kočka má hlavně ráda maso hovězí, ať už syrové či jinak tepelně upravené. Já mám kočky dvě, a ani jedna hovězí moc nemusí, ale za to mají rády maso vepřové – syrové a nebo tepelně upravené, a to i tučnější. Možná to bude tím, že moje kočky nečetly ty odborné přířučky. A nemůžu říci, že by po nějak tloustly, váží pořád stejně, a také ho nejí denně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata