SportWoman

Může jít žena do divadla v pánském oblečení?

myslím třeba do pražského jakože že pánské kalhoty, sako, kravata, košila, boty atd.dk
Doplňuji:
dávno vymyšlené? aha a nevymysleli jste to náhodou vy? achjo, jenom mě zajímalo zda je společensky přijatelné aby žena měla na sobě totéž co muž (to co u muže přijatelné je)

Nejlepší odpověď
anonym

No – neznám mnoho bab,kterým by ´seděl´ střih pánského obleku…
;-D
Ale jinak spousta holek chodí v kostýmu – kalhoty, sako, vesta i kravata jsou také obyklé, i boty na nízkém podpadku…
😉
Myslím, že vymýšlíš dávno vymyšlené…
Doplňuji:
…„jenom mě zajímalo zda je společensky přijatelné aby žena měla na sobě totéž co muž“…
Šmarjááá – vždyť ti píšu,že to holky běžně nosej…
Nebo ty´s nikdy neviděla holku v sáčku a s kravatou??

Další odpovědi
led

Videla som. Nie je to ojedinelé. A nemusí to byť ani lesba. Jednoducho sa v tom cíti dobre.
(alebo je to agentka FBI v ich „uniforme“? viď filmy)
Doplňuji:
Muž v sukni? V divadle?
Fedor Flašík ešte donedávna patril k osobám, ktoré si Ples v opere nedali ujsť. Mnohí si pamätajú, ako sa v roku 2008 premával po červenom koberci v mužskej sukni…

marci1

Když má odvahu … tak může.

anonym

Spíš by byl lepší dámský kalhotový kostýmek, třeba takhle:
http://www.brit­shop.cz/detail/4676738/d­amsky-cerny-kalhotovy-kostym-sako-kosile

falafeel

Položte si otázku jak by na vás působila taková žena, pro mě osobně jako lesba :D

NikkiHeat

Z modního hlediska v tom nevidím nic špatného ale s psychologického hlediska bych osobně nevěděl co si přesně myslet…chce být extravagantní, chce být důležitá, má nějaký komplex, no zkrátka nevím nevím. Žena má být především ženou, uhlazenou a elegantní. A nakonec jak by se vám líbil muž v sukni???

Kelt

Záleží to čistě na ní samotné. Pokud pominu něco jako sázka, maskování a pod, tak je to její věc. V některých filmech se převlékají ženy za muže a opačně – Někdo to rád horké atd, Oblečení by mělo být vkusné, ne dráždivé atd. Záleží, co tím chce dosáhnout. Zviditelnit se, nebo něco jiného. Policistky a vojandy, nebo vojákaně, asi mají také uniformy stejné, jako muž.