Monyszek

Může jít o těhotenské příznaky nebo zbytečně ,,vyvádím"?

Poslední dobou se mi občas motá hlava, jsem taková unavená, chce se mi spát, i když spávám víc jak 8 hodin,.. občas mám, obden po ránu takovej..nepop­satelnej tlak v oblasti břicha, někdy i pocit na zvracení,.. mívám zimnici, i když je třeba v místnosti teplo..

Odpovědi
mosoj

Nejsem si jist jestli se ptáš na správném místě.

kubik!

Může, ale také nemusí… Může to být přemírou spánku, nedostatkem cukrů, nedostatkem čehokoli…

SimonaL.

Momentálně řeším stejný problém:)
Myslím si, že jednoznačnou odpověď ti dá jedině těhotenský test nebo návštěva lékaře. Tyto příznaky se mohou vyskytovat během těhotenství, ale taky nemusí nutně znamenat, že těhotná jsi.
Na internetu jsou i články, které těhotenství popisují týden po týdnu. Ty by ti taky mohly něco blížšího o tvém možném těhotenství říct.

Baromut

Může a nemusí. Test stojí pár korun ;)