0monika0

Může jít o nějakou vážnější nemoc nebo to přejde?

Už druhý den mě bolí záda v oblasti levé ledviny. Jenom když ležím tak to nebolí. Může jít o nachlazení? Nebo by to mohlo být třeba kvůli nedostatku tekutin? za den vypiju tak čtvrt až půl litru.

Odpovědi
JájsemRaibek

Podle pití bych řekl, že je to nedostatek tekutin a ledviny pracují naprázdno. Chtělo by to více tekutin, ale je to jen můj názor.

gecco

…„za den vypiju tak čtvrt až půl litru“…
😁

  1. jsi psychicky nemocná
  2. jsi a nebo vbrzku budeš nemocná i fyzicky

___
Doporučuju v podstatě okamžitou návštěvu lékaře a své rodiče připrav na to, že mohou za týrání svěřené osoby jít do basy až na

  • 5 let
  • 8 let – pokud ti způsobí těžkou újmu na zdraví
  • 12 let – pokud bys zemřela

___
Předpokládám, že Admin – na základě tvého IP a dalších údajů – už podává trestní oznámení – Admin není blbej, ví, že neoznámení trestného činu je také trestným činem.