Dumbo

Může jít na výstavu fretek i fretka bez rodokmenu (ze zverimexu, útulku…)?

Odpovědi
anonym

To záleží na podmínkách pořadatele dané výstavy – takovou výstavu může pořádat i Pepa z Horní Dolní.

anonym

Na výstavu je nejdříve zapotřebí se přihlásit. Přihláška má obsahovat krom jiného i data o původu zvířete (jméno otce a matky včetně označení chovné stanice). Platí to u psů, koček, morčat (nemluvím o větších zvířatech), takže určitě to bude platit i u fretek.

Děda Louda

Když si koupí vstupenku…

Emefej

Pokud to pravidla dané výstavy povolují, tak ano. Výstavy neušlechtilých psů i koček se pořádají, ale u fretek si nejsem zcela jist.