England1522

Může jít na střední školu člověk který má samé 3?

Odpovědi
Hamon

Samozřejmě, když udělá přijímačky a vezmou ho… Ale řekl bych, že otázka spíš stojí „jak dlouho na škole vydrží?“.

Drap

NA dnešních středních a integrovaných školách jsou takových spousty.

Já se na střední dostal a měl jsem asi 7× za 4. Nikdy jsem se neučil, protože čtverka stačí tak proč se namáhat. Odmaturoval jsem jako jeden z mála. Z 32 lidí nás bylo jen 6.

xxx3

Ano, může, pokud ho některá vezme (to je celkem pravděpodobné). Pokud se jedná o školu s maturitou, pak je ale otázka, jestli ten „člověk“ projde. V opačném případě ztratil cenné 4 roky, které mu už nikdo nevrátí.