Adelas.

Může holka co poslouchá punk nosit capku (Kšiltovku s rovným kšiltem)?

Ahoj, už dlouho chci nosit kepku – ale nevím, jestli to nevadí. (Jakože jestli jsem holka a že neposlouchám hip hop- to ani neprohlašuji, miluji punk, rock, hardcore a metal) To, jestli by mi slušela ani neřeším (vím, že ano) ale když jsem se dívala na ostatní otázky na jiných webech, někteří lidé psali, že to sráží (vizuálně) IQ.
Co myslíte? Mám dlouhé (nabarvené) černé vlasy červenými konečky. Vypadám trochu jako Emo.(za což se stydím..-.-)
Doplňuji:
Tak děkuji všem, zítra si ji koupím ;)

Nejlepší odpověď
briketka10

klidně můžeš ..
taky si poslechnu punk, hardcore a metal
tu kšiltovku bych si vzala nic neřešila :D

Další odpovědi
RyuzakiKate

Bože bože, za tohle bych fackovala :D

www

Podle mne může kdokoliv co poslouchá cokoliv nosit jakékoliv oblečení i doplňky. Tedy, pokud se nemíní oblečením zviditelňovat jako punker, takto se ale neptáš 😉

Andre5000

Chtěl bych mít tvoje starosti a peníze Karla Gotta.

bubukaa

Můžeš přece nosit to co se ti líbí, a je jedno co posloucháš za hudbu.