STUDENTKAEVA

Může hluchoněmí člověk řídit auto?

A co jezdit na kole?
Doplňuji:
No neslyší klaksony,navíc když je v ČR zakázáno nosit sluchátka na kolo tak… Díky za odpovědi!!!

Odpovědi
Nazdar Bazar

Pochybuji že by onu činnost zvládl.
Doplňuji:
Aha, špatně jsem to přečetl. Dle mého názoru může. Mylně jsem odpověděl. Měl jsem za to že hlucho slepý.

anonym

Samozřejmě, že může…
Co tě vede k opačnému názoru???

mosoj

Za použití klaksonu bych mlátil přes prsty.

cochee

Možná jsem někde něco přehlédl, ale který zákon nebo aspoň vyhláška zakazuje nosit sluchátka na kolo? Jen se ptám, já to neporušuju, na kole nejezdím.

cukrar

Ano, může řídit vozidlo..
Sluchátka nejsou zakázána.

anonym

Mosoj → „Za použití klaksonu bych mlátil přes prsty“ – jo, kladivem…
😉

Nazdar Bazar

Jezdit na kole, proč ne ovšem vždy je lepší mít doprovod.