Betty :)

Může chodi ven fena, která hárá?

Nejlepší odpověď
iceT

Může, to není nemoc, ale měla by zůstat na vodítku a nesmíš ji nechat bez dozoru. To proto, aby ji v nestřežené chvíli neobskočil nějaký pes.

Další odpovědi
led

Z bezpečnostných dôvodov doporučujem mať háravú fenu na vodítku.
Je to hlavne preto, aby ste ju ochránili pre psími milovníkmi.

anonym

s mojí fenou Novofundlanda to nebyl problém. ratlíci na ní nedosáhli a ostatním nedala

Drap

Samozřejmě. Hárání pouze značí, že je fena zdravá. Pokud je ovladatelná, může i na volno. Pokud má problémy s přivoláním, tak raději na vodítku.

arachis

Jasně,taky chodíme ven,ale jen na procházku na vodítku.