simonka

Může exmanželka v exekučním řízení uzavřít na mne s realitní kanceláří nájemní smlouvu?

Po rozvodu byt dostala exmanželka soudně, ale musí mi najít bytovou náhradu. Bývalka našla, ale s RK hned na mne sepsali nájemní smlouvu a začala platit nájem + poplatky. Toto se vše odehrálo v exekučním řízení a mne bylo sděleno, že na to měla právo, že v exekučním řízení může třetí osoba uzavřít na mé jméno nájemní smlouvu, došlo i k zveřejnění mých osobních dat. Je to vůbec možné???

Odpovědi
standa

NENÍ !

Pokud máte být právoplatným nájemcem v novém náhradním bytě, tak na nájemní smlouvě musí být váš podpis.

Zveřejnění osobních dat s nadhledem neřešte, pokud byste se chtěl nějak ´hojit´, tak by to bylo na dost komplikovaný soudní spor. To vám za to nestojí.