fortin

Může existovat taková otázka,

na kterou by ani Bůh nebo Alláh nedokázal odpovědět?
Doplňuji:
Ani kdyby ji vymysleli po fetu?

Nejlepší odpověď
Klarisa

Neexistuje,Bůh ví přece všechno.

Další odpovědi
Nuk nuk

A koho máte namysli tím Bohem? Pokud myslíte Boha-Stvořitele, pak těžko může existovat něco, na co by nedokázal odpovědět. Musím ale souhlasit s afro.minervou, nic ho nenutí odpovídat na cokoliv.

A Alláh? To je původně pouštní duch ze staré Arábie,ten nevím, s tím nemám osobní zkušenosti.

panenka

co já vím?možná jo

Retko

Ne, to je jasny.

magicm18

Řekl bych,ze odpovedet muzou na cokoliv a jakkoliv.Otazka je zda jejich odpoved bude mit hlavu a patu a smysl.

Zdroj: Zkusenost s manzelkou a tchyni.

afro.minerva

Podle mého názoru neexistuje. Ale spíš by Bohu nepřipadaly některé otázky hodné odpovědi. Ne všechno odpověď potřebuje.