Leoneo

Muze exekutor zabavovat majetek mym rodicum, kdyz u nich nemam trvaly pobyt, ale chodi mi k nim posta?

mam nejake uvery a mam obavy ze mozna exekuce skonci tim ze budou chtit brat memu otci majetek i kdyz u nej nemam trvaly pobyt jen mi k nemu chodi posta kterou si vybiram obcas? menim si adresu na mestsky urad.
Doplňuji:
no dekuji za tento rad ale asi bych se v nem nevyznal takze jsem nic nezjistil tak pokud vas muzu poprosit o jistou odpoved

Nejlepší odpověď
hambac

Kdyby ses byl býval lépe učil, neměl bys tyhle problémy. Zde se možná něco dozvíš

http://i.iinfo­.cz/urs-att/p_120-01-114816816266752.htm

Další odpovědi
alexandra

Ono záleží,kdy si tu sdresu měníte.Podle toho co píšete,tak ji tam asi ještě nemáte.A pokud máte na těch úvěrech adresu u otce,tak asi přijdou k měmu. Pokud už máte bydliště na úřadě,tak by neměli.

cukrar

není důležité, kde máte adresu a kde spíte. důležité je, kde exekutor nabude přesvědčení, že tam můžete mít majetek. Třeba i u kámoše.!!!
Je to jen na exekutorovi.