může exekutor zabavit vybavení dětského pokoje

Nejlepší odpověď
anonym

nesmí zabavit věci potřebné, snubák, postel dítěti, oblečení, ale mp3 ano, MT ano

Další odpovědi
Michal Kole

Ne to nesmí, protože věci v dětském pokoji nepatří dlužníkovi, ale dítěti.

A navíc nesmí být postihovány věci, které jsou rozporu s morálními pravidly.

To že se to děje je věc jiná.

Ono je nejlepší si postěžovat televizy a exekutor v důsledku ostudy změkne a věc raději vrátí, aby nebyla větší ostuda.

Exekutorská komora se teď snaží napravit veřejné mínění po svých členech, ale zatím se jí to nějak nedaří.

anonym

Takže rychle všechno nastěhuj k prckovi! :)

anonym

Pokud tam budou např. prachy, v bezpečí nejsou 🙂. Rovněž tak aparatura Harmann-Kardon, gramofon Maranz a reprobedny Tanoy Mercury. Nevyjímaje zlato, stříbro, platinu.