Besty

Může dotykový mobil nějak poškodit čištění displaye Alpou?

Znám člověka, který to dělá, a zajímalo by mě, jestli to třeba může nějak snížit životnost mobilu nebo zda je to naopak správné.

Odpovědi
www

Pokud jakýkoliv vhodný čistící prostředek na display přímo nenaliješ, ale pouze namočíš do něj vhodný klůcek (krásné slovo), neublížíš jak displeji, tak telefonu.
Alpa neškodí, obsahuje líh. Nejvhodnější ale není.

Jsemtady

Displej se cisti antistatickyn hadrikem. Nejspis by alpa neprospela vlhkosti co se ruznych skvirek mezi okrajem displeje. Nove typy telefonu maji nsvrchu sklo, ale starsi by to mohlo dost ponicit.

XenieRo

To bych asi neřešila tímto způsobem… Máš na něj ochranné sklo?

GabulkaA

Ochranné sklo rozhodně doporučuju. Já bych bez něj mobil mít nemohla teda :)