bolak

Může dostat invalidní důvod člověk kterej trpí agorafobií?

Tedy strachem z otevřených prostor a je pro něj nepřekonatelnou překážkou třeba i opuštění vlastního domu?

Nejlepší odpověď
quentos

to záleží na posouzení jeho lékaře, resp. zdravotní komise, které ovšem může být prudce závislé na charakteru jejich členů. Podle toho, jak velké budou v komisi sedět svině, ho buď dostane, nebo ne. Ale vzhledem k tomu, že stát šetří, kde může, tedy co kecám, ne kde může, ale kde nemá, tedy především na obyčejných občanech, tak to vidím dost bledě. Podle selského rozumu bych takovému člověku důchod přiznal, rozum se však při posuzování tohoto příliš neužívá.

Další odpovědi
Drap

tak to asi ne

briketka10

MUSEL BY TRPĚT I DUŠEVNÍ PORUCHOU.KOMISI TOTO NEDONUTÍ UDĚLIT ID.