Avatar uživatele
krftwrk

Muze dospely clovek pit kakao ?

Hodne lidi se mi smeje za to, ze rad piju kakajicko…

To nemuze dospely clovek pit kakao ? Nejsem nicka, abych se bavil jen kdyz mam v ruce flasku rumu.

Me ke spokojenosti staci kakao a piskutky !

A co vy ? Taky pijete kakao, nebo se mi verejne smejete ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 3608 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Nemůže, dokonce ani nesmí. To by byla pěkná polízanice, kdyby mu na to přišla kakaová policie!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dalid

pokial to nerobis tak, ze prides do hospody, buchnes po stole a povies „dones mi kakajicko a piskutky!!“ tak je vsetko OK :).
Tiez kakao obcas pijem, ale naozaj len obcas lebo mlieku sa vyhybam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

Já piju třeba čaj s mlíkem, tradiční anglický nápoj :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Když ti to chutná 🙂, já ho taky někdy piju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

A co by nemoh? Zejména pokud jde o pravé kakao, je to zdravý nápoj se spoustou hořčíku. Taky si občas dám.
Maminka tuhle vyprávěla zážitek, vešla do jakéhosi pohostinského zařízení, tam seděl chlap jak hora, až z něj šel strach – ze zvědavosti mu nakoukla do hrnku a prý kakaíčko… no a co? Proti gustu žádný dišputát, jak se říká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co je nejsem nicka?Proč bys nemohla pít kakao,třeba až do důchodu,je to dobrej mok z mléka a kakaka!
Pij ho jak ti bude libo!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Taky si ho občas dám a chutná mi.Zamlada mi babička dělala velký hrnek kakaa každou neděli,když jsem se ráno vrátil z pařby a dělalo mi to celkem dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Co je to za nesmysly? Já nevím, jak mě kdo považuje za dospělého, a taky je mi to jedno, ale kakao si tu a tam rád dávám už několik desetiletí. A s tím nickou, to máte odkud? Od nějakého zamindrákovaného rádobytvrďáka, který bez alkoholové posily nic nedokáže? Asi se sám cítí jako nicka a jen si dodává sebevědomí tím, že se snaží vyvést z míry jiného. Nedejte se!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Je mi 67 a kakao mi chutná už od dětských let. A doufám že mi ještě pár let bude chutnat.
Doplňuji:
Ale doporučil bych ti se podívat na pravidla českého pravopisu. Tvůj projev je tak na 5 let.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

A co je na tom špatného? To se musí každý opičit po druhém, když má jeden pivo a párek, tak já musím taky. To záleží na tom, abych byl in? Na tom není nic špatného, já si taky dával mléko a do toho rozpustil Granko. Samozřejmě kakao se dělá jinak, ale mně šlo o čas, o přípravu a studené kakao rozpuštěné v mléce je OK.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek