krftwrk

Muze dospely clovek pit kakao ?

Hodne lidi se mi smeje za to, ze rad piju kakajicko…

To nemuze dospely clovek pit kakao ? Nejsem nicka, abych se bavil jen kdyz mam v ruce flasku rumu.

Me ke spokojenosti staci kakao a piskutky !

A co vy ? Taky pijete kakao, nebo se mi verejne smejete ?

Odpovědi
Děda Louda

Nemůže, dokonce ani nesmí. To by byla pěkná polízanice, kdyby mu na to přišla kakaová policie!

dalid

pokial to nerobis tak, ze prides do hospody, buchnes po stole a povies „dones mi kakajicko a piskutky!!“ tak je vsetko OK :).
Tiez kakao obcas pijem, ale naozaj len obcas lebo mlieku sa vyhybam.

Zbynas

Já piju třeba čaj s mlíkem, tradiční anglický nápoj :)

Nevíteto?

Když ti to chutná 🙂, já ho taky někdy piju

quentos

A co by nemoh? Zejména pokud jde o pravé kakao, je to zdravý nápoj se spoustou hořčíku. Taky si občas dám.
Maminka tuhle vyprávěla zážitek, vešla do jakéhosi pohostinského zařízení, tam seděl chlap jak hora, až z něj šel strach – ze zvědavosti mu nakoukla do hrnku a prý kakaíčko… no a co? Proti gustu žádný dišputát, jak se říká.

anonym

Co je nejsem nicka?Proč bys nemohla pít kakao,třeba až do důchodu,je to dobrej mok z mléka a kakaka!
Pij ho jak ti bude libo!!!!

Rocker

Taky si ho občas dám a chutná mi.Zamlada mi babička dělala velký hrnek kakaa každou neděli,když jsem se ráno vrátil z pařby a dělalo mi to celkem dobře.

MK44

Co je to za nesmysly? Já nevím, jak mě kdo považuje za dospělého, a taky je mi to jedno, ale kakao si tu a tam rád dávám už několik desetiletí. A s tím nickou, to máte odkud? Od nějakého zamindrákovaného rádobytvrďáka, který bez alkoholové posily nic nedokáže? Asi se sám cítí jako nicka a jen si dodává sebevědomí tím, že se snaží vyvést z míry jiného. Nedejte se!

elektrikář

Je mi 67 a kakao mi chutná už od dětských let. A doufám že mi ještě pár let bude chutnat.
Doplňuji:
Ale doporučil bych ti se podívat na pravidla českého pravopisu. Tvůj projev je tak na 5 let.

Kelt

A co je na tom špatného? To se musí každý opičit po druhém, když má jeden pivo a párek, tak já musím taky. To záleží na tom, abych byl in? Na tom není nic špatného, já si taky dával mléko a do toho rozpustil Granko. Samozřejmě kakao se dělá jinak, ale mně šlo o čas, o přípravu a studené kakao rozpuštěné v mléce je OK.