Neonka

Může doporučenou zásilku na poště převzít nejen ten, na koho je adresována, ale i člen jeho rodiny ?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud má vyřízenou plnou moc za převzetí zásilky tak ano

Další odpovědi
Miroslavst

Ano může. stačí s k tomu vyřídit na kterékoli poště tkz. průkaz zmocněnce-příjemce ve kterém budou uvedeny osoby, které mohou za adresáta zásilky přijímat a pošta mu zásilku vydá. Nevydá pouze zásilku určenou do vlastních rukou.
http://www.ces­kaposta.cz/as­sets/aktualne/ak­tuality/2008/pru­kaz_p_a.jpg

hanulka11

U nás na poště tedy ne. Pouze ten na koho je zásilka adresována.

Pokud ji přinese listonoška domů tak ji mohu převzít i když není na mne ,ani nechce OP nebo naopak/převezme ji manžel i když je na mne/