RARAA

Může díte nakupovat přes internet svojí platební kartou?

Dobrý den, chci se zeptat jestli dítě, když má platební kartu, jestli s ní může normálně platit? A kolik maximálně může utratit?

Odpovědi
anonym

Jistě, útrata závisí na kolik je mu nastaveno denní maximum na kartě. Taky lze lze povolit/zakázat platby na netu a zase i max. částka.

Hamon

Mimochodem, specifkuj lepe dite. Vsichni jsme neci deti, i kdyz uz nejsme nezletili.

kleta

Ano ,podle mého názoru by jsi mněla normálně sama platit po internetu …At si utratí kolik chce ale potom až je utratí tak bych ji nedávala další peníze má (možná) kapesnén .Ale také záleží kolik jí a jestli může chodit na brigádu …