Avatar uživatele
anonym

Může člověku ublížit rak, když ho napadne klepety při koupání v rybníku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? petra15, ptáč před 3615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já – když jsem chtěl raka ulovit, jsem musel dlouououze pátrat…
Varianta, že rak číhá na člověka a těší se, jak jej „napadne“ je ´silně´ úsměvná…
To už ti spíše kapr požužlá…
😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Nevím sice co si představit pod pojmem ublížit, ani netuším co bys musel při koupání provádět aby se rak bránil.
Může tě pouze štípnout za přepokladu, že jej bereš do ruky, což není nic vážného. Pouze to ucítíš a hlavně se lekneš. Jakmile jdeš po dně, uteče dřív, než na něj můžeš šlápnout.
Zkušenost

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Člověče, někde jsou ještě raci v rybniku ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako dítě jsem u babičky chodila s místními kluky na raky do říčky. Držela jsem se sice trochu stranou, ale brodili jsme se vodou a kluci hmatali pod kořeny stromů, které rostly v těsné blízkosti vody. Nepamatuji si, že by byli kluci nějak extra opatrní, ostatně „lovili“ naslepo a také nepamatuji, že by je některý štípnul. Zato si dobře pamatuji tu jejich chuť, když byli hotoví…ti raci 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

minerz, znám prípad, kdy rak volal na trpaslíka „stuj, nebo ti ukousnu ruku“, trpaslík to nebral vázne a sel dál…a tak mu ten rak ukousnul ruku, a pak zase kricí trpaslíku stuj nebo ti ukousnu druhou ruku, ten ale sel dál, a tak mu ukousnul i druhou ruku, a kricí stuj nebo ti ukousnu nohu, ale ten sel dál a tak mu ukousnul nohu, a trpaslík skákal po jedné noze a zase nechtel zastavit, a tak mu rak ukousnul i zbývající nohu, trpaslík se zkácel do trávy a povídá : „no a ted jsem mrzák“ !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Může ublížit asi stejně, jako rozzuřená žížala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne.A i kdyby nic se ti nestane jen to trochu bolí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata