Klarisa

Může člověka mariuhana zabít?

Jedna moje známá brala roky antidepresiva a její muž jí dával marihuanu kouřit,aby prý byla v klidu a také ji prý zaměňoval prášky,aby se jí zbavil.Nakonec se mu to podařilo,protože kromě toho ji utýral hlady a on zdědil po ní dům.To vše jsem se dověděla dnes a jsem z toho v šoku,protože nevím jak to může tomu člověku projít a žít si v klidu dál.Co mám dělat?Prokázat se mu to nedá,protože jeho ženabyla zpopelněna a zemřela na plicní selhání prý.Dokonce jí i bil a ona před ním utíkala pryč.Ona si stěžovala,ale nikdo ji nebral vážně protože si mysleli,že je blázen.Místo,aby jí byl oporou tak ji pomalu ničil.Co dělat nechat to tak nebo vzít spravedlnost do svých rukou?

Nejlepší odpověď
bartt13

Mariuhana člověka zabít může,dávejte pozor jestli si to vemete do svych rukou tu {vrazdu}.Aby vás také nezabil.Zkuste najít důkazy ze ji zabil a jít na policii a dát jim ty důkazy a oni si to vemou do svých rukou.Držím vám palce.Jeho ta pomsta stihne:ale radši si vážně dávejte pozor.

Další odpovědi
ten který je

Marihuana může být nebezpečná pro člověka který má problémy se srdcem.Může být také nebezpečná v kombinaci s větším množstvím alkoholu.

Nuk nuk

Samozřejmě, že marihuana může zabíjet. Jde sice o tkzv. lehkou drogu, což znamená, že není tak nebezpečná jako jiné omamné látky a nemá tak vysoká zdravotní rizika. Ale u oslabeného jedince může způsobit vážné zdravotní komplikace nebo i smrt. Vaše kamrádka byla bezesporu oslabená, ať už léky, nebo „péčí“ svého manžela.

Co se týče té spravedlnosti, pokud máte Vy nebo někdo z okolí důkazy, že šlo o vraždu, pak můžete zykusit s nimi zajít na policii a záležitost tam nahlásit.

Michal

Ano,může a navíc je to vstupní brána k heroinu.

Kitti

Určitě bude nejlepší když si se svou známou promluvíš co jí to dává a tak…A pak jí třeba doporučiš nejakeho odborného lékaře na drogy aby jí pomohl se vyléčit,se z toho dostat…Určitě budu držet palce at ti to dopadne dobře a jí taky…