Avatar uživatele
Lucimia

Může člověk z učení zblbnout?

Zbláznit se? Když se učí hodně hodně dlouho? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? HOMER, Jahoda, iwetax, anonym, anonym, Rico před 5064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

no, teoreticky by měl jen zmoudřet 😉

Ale jsou tací, co tvrdí, že se dokáží prochlastat do střízliva. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To přejde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
eva

Znala jsem jednoho kluka,který se prý z učení zbláznil.Když jsme se potkávali na zábavách,tak už vlastně nebyl kluk,bylo mu dost přes 30,ale choval se jako by mu bylo 15.Měl vysokou školu,ale byl na první pohled trochu (víc) mimo.Prý jak se furt učil a učil a chtěl vědět víc a víc ale neměl čas všechno naráz si do hlavy nasoukat,tak mu z toho přeskočilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mela jsem kamaradku,ktera studovala psychologii a vse co k tomu patri.Prvnim rokem to zvladala,no dala si za ukol,ze bude lepsi a zacala se doslova ucebnice ucit na zpamet.Stal se zlom,sama skoncila na psychiatrii a uz se nevzpamatovala­.Nechci tim rict,ze je to pravidlem,ale pokud se clovek zameri jen na jedno-nevim -nevim.Moje maminka rikavala-kazdy ucenec je tak trochu genialni podivin,jsou chytri,ale okolni zivot jim utika.Lucimio,ne­berte si to osobne,pisi to jak jsem slysela,verim ze az vystudujes,tak to bude protebe naplneni a vse uvidis jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN LUCIMIO.SAMA JSEM PROŠLA DLOUHÝM UČEBNÍM OBDOBÍM A TAK VÍM CO TO JE.ZÁLEŽÍ TAKÉ NA TOM ZDALI VÁS TEN STUDIJNÍ OBOR BAVÍ.JÁ JSEM NAPŘED VYSTUDOVALA STŘEDNÍ ŠKOLU,POTOM KONZERVATOŘ A NÁSLEDNĚ JSEM SE ROZHODLA ,ŽE CHCI POMÁHAT LIDEM,PROTOŽE JE MÁM RÁDA A DOKÁŽI S NIMI SOUCITIT.TAK JSEM VYSTUDOVALA VYŠŠÍ ZDRAVOTNÍ ŠKOLU KDE MI BYLO FAIN,PROTOŽE JSEM VĚDÉLA,ŽE JSEM NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.JEŠTĚ JSEM SI UDĚLALA KURZ PEČOVATELSKÝ A PSYCHOLOGIC­KÝ.TAKÉ SE VELMI ZABÝVÁM BYLINNOU LÉČBOU A REHABILITACÍ­.TAKŽE JSEM TO DÍKY BOHU ZVLÁDLA A POKUD VÍM OD ERUDOVANÝCH LÉKAŘŮ A CELÉHO ZDRAVOTNICKÉHO PERSONÁLU TAK JSEM SE NEZBLÁZNILA.MUSÍTE PŘEDEVŠÍM CHTÍT BÝT V TOM OBORU KTERÝ STUDUJETE ŠŤASTNÁ A UČIT SE ZA DEN S NĚKOLIKA PŘESTÁVKAMI.ÚPLNĚ SE VYPNOUT CO SE TÝKÁ UČENÍ A DĚLAT MEZITÍM CO VÁS BAVÍ A VĚŘIT,ŽE TO CO STUDUJETE MÁ A BUDE MÍT VELKÝ SMYSL-PRO VÁS A OSTATNÍ LIDI-ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Ano, je to možné. Pokud člověk soustavně a dlouhodobě něco studuje, přičemž zapomíná na okolní svět, může mu z toho „hrábnout“. Každý „génius“ je zároveň blázen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

(Taky se říká,že každý génius je svým způsobem blázen.Něco na tom možná bude,ale je rozdíl mezi zblbnutím a zblázněním…)
Myslím si,že je to přinejmenším nepravděpodobné :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek