Petr__

Může člověk úplně vyhladit život na Zemi?

Včetně bakterií apod.

Odpovědi
Cenobita

Velmi obtížně, člověk by musel by zničit i moře, což je tvrdý oříšek, příliš velké sousto pro člověka.

I kdyby člověk zničil atmosféru, tak by život pravděpodobně pokračoval v moři.

K vyhlazení života je potřeba silnější kalibr, například střet s jinou planetou jako například Melancholia, nebo nějakým měsícem, ale ten náš se od nás vzdaluje. Asteroid ani kometa k vyhlazení života nestačí, ten zasáhne do přirozeného výběru a život se vydá jinou cestou.

Lgee

Člověk má sice všeho atomovka příště vsechno ale život by se stejně znovu vivinul

Ganymede

Kdyby tady nebyly jisté entity tak ano.

Katka94

Bible stovky let dopredu predpovida vladu po sobe jdoucich svetovych mocnosti. Uz od dob Babylona bylo proroku Danielovi zjeveno, ze po Babylonu prijde Medo-Persie, pak Recko, pak Rimska rise a pak se Evropa rozdeli na 10 statu. Takto rozdelena Evropa ma byt tim poslednim stadiem v historii.
A kdyz je Bible schopna presne predpovedet stovky let dopredu celou historii Zeme, muzeme verit i predpovedi konce – konec nenastane podle Bible tak, ze se znicime, ale nastane prichodem Jezise Krista. Resp. Zeme tim neskonci, ale bude obnovena a budou na ni zit jen ti, kteri jej prijali, jelikoz kdyby na nove Zemi nechal zit i ty, kteri ho neprijali a libovali si v hrichu, brzo by to s tou novou Zemi dopadlo stejne jako s tou starou a trvala harmonie by nikdy nebyla mozna.
Najdi si na internetu online knihu Dukaz Bozi existence od Kornelia Novaka