huxa

Může člověk při velmi dlouhé masturbaci zemřít na vyčerpání?

Denní maximální výdej při velmi těžkých pracích (různí dělníci, apod.) je 16000kJ, ovšem při masturbaci by se dotyčný dostal na 25000–30000kJ.
Jestliže by přijímal adekvátní potravu, nebyla by to vyloženě smrtelná námaha pro lidské tělo?
Vydrželo by lidské tělo takovouto práci alespoň tři dny?

Nejlepší odpověď
marci1

Všechno je možné. Ale 3 dny by lidské tělo tuto „práci“ nevydrželo. „Mistrovský titul“ drží jakýsi Japonec a je to : 9 hodin a 58 minut. Ale na vyčerpání se klidně při tomto „sportu“ zemřít dá.
http://www.jen­zeny.cz/sex-vztahy/vasen/nej­silenejsi-sexualni-rekordy-584.html

Další odpovědi
fcoop

Děláš si pro sichr předběžný průzkum?
To děláš dobře.
Určitě znáš rčení – cvičení dělá mistra. Nebo – těžko na cvičišti,lehko na bojišti.
Jednou to,kurňa,přece musí někdo dokázat.

zjentek

těžko ..já to přežil napříč věkem :o