zjentek

Může člověk přebírat vlastnosti zvířat, s kterejma je ve styku?

lexx: takže řezníci jsou většinou svině?

Nejlepší odpověď
gecco

Určitě… A i naopak…
😉
Akorát nevím, proč mám pocit, že mnoho lidí je v každodenním „styku“ s jedním určitým zvířetem…
Tolik kastrovanejch bejků snad v Česku ani bejt nemůže…
😉

Další odpovědi
briketka10

Naopak je to velmi snadné můj kocourek leží
dokud já nevstanu z postele a nemůžu se ani
hnout, protože bych ho probudila, tak ležím s
ním taky nevstávám, pak řeknu Ufíku deme už
ses vyspal dost a on nevraživě kouká, ale jde k
spíš se žene k mističce 😁

U ostatních je to podobné a u lidí také :))

led

Môžu, ale väčšinou je to naopak. Čím bližšie je zviera k človeku, tým viac sa mu podobá. Vidíme to hlavne u domácich zvierat, psov.a mačiek.

lexx

no jasně, velmi populární je opice, slepice, svině, kráva, osel, vůl…a jejich typické vlastnosti

PetrXY

To mi připomíná jeden vtip – Občan se ptá ministra, jestli se může ministrovi říkat že je vůl. Ministr odpoví, že ne, že je to sprosté, nemorální a možná i trestné. A může se říkat volovi, že je ministr? Ministr chvílí zaváhá a pak odpoví, no to se může… A občan na to:„Tak děkuji za odpověď, pane ministře!“

zjentek

barbakan sorry

anonym

Máš částečně pravdu. I někteří řezníci bývají svině- drahé ! 🙂