Weroniq

Může člověk nepřibrat ani kilo a přesto neoblékne starší oblečení?

zatímco před rokem byl do kalhot potřeba i pásek, letos jsou dosti těsné a přitom žádné přibírání se nekonalo..

Nejlepší odpověď
Drap

Může, změní se postava. Některé svaly ochabnou a váha se přesune do tuků.Samozřejmě, že to funguje i naopak

Další odpovědi
Deli

Určitě – obzvláště když se mění dívčí postava na ženskou, rozšiřují se boky – a nemusí to být tukem ani svaly, prostě roste kostra!

anonym

30 krat jsem videla porad : Jste to , co jite. 30 krat to tam vysvetlovali… priberete tuky … vodu , svalohou hmotu , kila … to same obcas shodite … a dodnes jsem to jeste take nepochopila. ☹ -iv-

karolka<3

Ono nemusí být přibrání jako přibrání. Když člověk posiluje a cvičí, tak nabere svaly, které jsou těžší než tuk, čili může i „přibrat“ ačkoliv se zbaví tuku. A jde to i naopak. POkud necvičíš, můžeš přibírat tuk a přicházet o svaly, čím nemusíš přibrat na váze, ale na objemu. A je ještě i jedna verze, pral/a jsi na špatný stupeň a kalhoty se srazily, i to je možné