Muže člověk dostat kapavku když neměl sex?

Nejlepší odpověď
iceT

Může.....K ne­pohlavnímu přenosu může dojít výjimečně při nedodržení hygienických pravidel, bezprostředně znečistěnými infikovanými vlhkými předměty – ručníkem, žínkou, společným koupáním ve vaně. Takto může u děvčátek, ale i u starých nebo těhotných žen vzniknout kapavčitý zánět zevního pohlaví a pochvy, který je u dospělých vzácný.

Další odpovědi
marci1

Kapavka se přenáší především pohlavní cestou (lokalizace výskytu na těle nemocných závisí na způsobu nechráněného sexuálního styku), možný je i přenos během porodu z infikované matky na novorozence. Nepohlavní přenos na děti je zapříčiněn nedostatečnou hygienou v rodině. Průběh nemoci se u mužů, žen i novorozenců liší.

Andre5000

Jak již napsala „ice T“, tak může. Ale přenos tím sexem je příjemnější, alespoň na počátku.