Muže bývalý zaměstnavatel požádat bývalému zaměstnance aby se zastavil na firmu a za přítomnosti..

Muže bývalý zaměstnavatel požádat bývalému zaměstnance aby se zastavil na firmu a za přítomnosti podnikového právníka podal vysvětlení proč nějaký zákazník nezaplatil nebo ještě nezaplatil nějakou fakturu za zboží. Podotýkám, že původní zaměstnavatel se dostal do finanční insolvence a proběhl řízení insolventní a po té prodej poníku novému majitelovi, dnes je to nový obchodní subjekt s novým názvem firmy a tento nový subjekt dnes mne pozval abych podal vysvětlení k pohledávky, kterou jsem na začátku tohoto textu vysvětloval. Z podniku jsem radně odešel po podaní výpověď a to z důvodu, že jsem svoje výplaty nedostával v řádným terminu. Předem děkuji za odpověď,

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

NEMŮŽE !

Vysvětlení byste byl povinný podat pouze Policii ČR, soudu nebo jinému správnímu orgánu.

Je však na vás, zda požadované ´vysvětlení´ nepodáte dobrovolně..., což však asi nehrozí z důvodů, pro které jste se se zaměstnavatelem rozešel, že ?

Další odpovědi:

Zlatý

je to jak pise Standa-nemůže-to po Vas chtit.Vykaslete se na nej,od takovych lidi radeji dál

Požádat o to může a to je tak vše. Ostatní závisí na Vaší dobré vůli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.