Avatar uživatele
anonym

Muže bývalý zaměstnavatel požádat bývalému zaměstnance aby se zastavil na firmu a za přítomnosti..

Muže bývalý zaměstnavatel požádat bývalému zaměstnance aby se zastavil na firmu a za přítomnosti podnikového právníka podal vysvětlení proč nějaký zákazník nezaplatil nebo ještě nezaplatil nějakou fakturu za zboží. Podotýkám, že původní zaměstnavatel se dostal do finanční insolvence a proběhl řízení insolventní a po té prodej poníku novému majitelovi, dnes je to nový obchodní subjekt s novým názvem firmy a tento nový subjekt dnes mne pozval abych podal vysvětlení k pohledávky, kterou jsem na začátku tohoto textu vysvětloval. Z podniku jsem radně odešel po podaní výpověď a to z důvodu, že jsem svoje výplaty nedostával v řádným terminu. Předem děkuji za odpověď,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4856 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

NEMŮŽE !

Vysvětlení byste byl povinný podat pouze Policii ČR, soudu nebo jinému správnímu orgánu.

Je však na vás, zda požadované ´vysvětlení´ nepodáte dobrovolně…, což však asi nehrozí z důvodů, pro které jste se se zaměstnavatelem rozešel, že ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

je to jak pise Standa-nemůže-to po Vas chtit.Vykaslete se na nej,od takovych lidi radeji dál

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Požádat o to může a to je tak vše. Ostatní závisí na Vaší dobré vůli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek