Avatar uživatele
Lordcruss

Může být vůdcem psí smečky dítě?

Myslím že lidský vůdce psí smečky může být jen někdo dospělý ale nevím to přesně.
Díky za odpovědi
Doplňuji:
myslím tím asi třeba 12let

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Může. Zejména v tomto věku se štěně dítěti rádo naprosto přizpůsobí v případě, že dítě má k výchově psa jakýsi cit, nebo má možnost již vychované psy sledovat a něco odkoukat.
Zkušenost.
Jako kluk jsem chodil s dědou na hon, v naší rodině byli různí příbuzní myslivci a proto jsem již na ZŠ měl svého perfektně vycvičeného psa, pro něhož jsem byl jediným vůdcem smečky já.
P.S: A dodnes nemám problémy ani s těmi nejnevychovanějšímy psy, které k nám do ordinace dorazí ))

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www, Lordcruss Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gepik

Ač nejsem žádný odborník, myslím že žádný zákon to nezakazuje. A pokud si i tak mladý dokáže sjednat respekt u psů, může je i vést. Mezi mašéry jsou i děti, nebo se podívej na nějaké filmy, třeba Bílý tesák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Spousta dětí dokáže se psy velice dobře pracovat i ve 12 letech. Většinou se však na to již několik let připravují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

můj brácha jednou pokousal psa. né, vážně, normálně jsme byli na návštěvě, a bráchu pokousal jezevčík, ale von mu to vrátil, a pes utek do kotelny a tam trucoval

nicméně ani tak ho pak nerespektoval, protože když jsme přijeli za 14 dnů znova na návštěvu, tak nejdřív skákal radostí, ale jakmile se u vrat objevil brácha, tak se otočil zády a ignoroval ho, ale je fakt že bráchovi bylo jen 8 let, u 12tiletýho nevim, asi záleží na tom jak velký má to dítě tesáky a co je to za rasu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

podľa posledne prijímaných zákonov kdekoľvek na svete dieťa môže čokoľvek.

jediné, čo nemusí, je poslúchať rodičov.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek